.

.

Вермонт Gage 461107020, 1/2-14 NPSM 2A НГ Прстен Gage

Вермонт Gage 461107020, 1/2-14 NPSM 2A НГ Прстен Gage

DEN 7312.80

Количина на стоки
Достапно

Употреба на Вермонт Gage Цевка Тема Прстен да се провери заострените и директно внатрешна цевка теми.Совршен за инспекција стандард цевки и цевки, фитинзи.На NPT и NPTF (Dryseal) серија вклучува стандард заострените теренот дијаметри.Карактеристики : NIST traceable Tool Челик; 60/62 Rc Certificate на Точноста вклучени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди