.

.

Злите Метал Супра Кошула, Тјунер Автомобил Кошула, Увоз Автомобил

Злите Метал Супра Кошула, Тјунер Автомобил Кошула, Увоз Автомобил

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

100% памук, тешка тежина 6.0 мл т-маица.High-end екран печати за долг живот.Бродови брзо од нашите НИ се базира печатење објект.Дизајнирана и Отпечатена во САД.Кошули се стандардни НИ мало големината, не се грижи околу тоа која големина да нарачате.Покажете ја вашата гордост, / љубов за легендарниот Супра со оваа маица.Екран печатени на насловната само во една тешка тежина 6.0 оз tee.Оваа кошула е изграден за да трае за разлика од другите инк-џет и преносот на топлината отпечатоци.Достапен во големини од Средна 2 XL.

Карактеристики на понудата

Слични понуди