.

.

juler Лабораториски Инструменти и Опрема Течност Течни Ракување со Растворувач Песок Филтер Единица, Филтер Единица

juler Лабораториски Инструменти и Опрема Течност Течни Ракување со Растворувач Песок Филтер Единица, Филтер Единица

DEN 3139.20

Количина на стоки
Достапно

За повеќе информации, ве молиме видете ја опис на производот.Висок квалитет на материјалите.Еколошки и издржливи.Боја како што е прикажано на сликата.Пошта тип ќе го избере, ако имате прашање, contack мене.Материјал : Glass Allowable грешка : 2 (ml)Капацитет : 250m L, 500ml, 1000m L, сина конектор клип, филтер првенство 300ml The пакетот вклучува : 1* вшмукување филтер bottle1* сина конектор clip1* песок core вшмукување филтер заеднички.

Карактеристики на понудата

Слични понуди