.

.

Lil' Младенче Центар Minky Burp Крпа, Жолтата Точка/Тиркизна Rosebud

Lil' Младенче Центар Minky Burp Крпа, Жолтата Точка/Тиркизна Rosebud

DEN 550.80

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер Minky.Направен во САД.Висок-квалитет minky ткаенина во слатка бебе жолта dimple точка и прекрасна тиркизна rosebud се вртат.Дарежлива големина burp крпа; 8 x 18 инчи.Координатите убаво со нашите оригинални Lil' Младенче Центар облека и minky ќебиња и burp облека.Машина перат на ладно и суво ниска.Мека, абсорбента, обезбеди голема покриеност, и се целосно е реверзибилна.Оваа великодушна лигавче е совршена големина за мензи па дури и може да се користи како за безбедност snuggly.Таа е направена од бебе, жолта minky dot, од една страна и тиркизна сина rosebud се вртат minky од друга страна.Тоа е целосно е реверзибилна и машина перат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди