.

.

Ridgid 18-Volt ОКТАНСКИ Cordless Brushless Убодни Видов (Алатка Само), (Рефус Пакуваат, Не-Мало Пакување)

Ridgid 18-Volt ОКТАНСКИ Cordless Brushless Убодни Видов (Алатка Само), (Рефус Пакуваат, Не-Мало Пакување)

DEN 1343.76

Количина на стоки
Достапно

Заклучување на копчето овозможува континуирана работа, а помалку за корисникот замор.Променлива Брзина на Активирањето и Променлива Брзо Бирање за максимална контрола во секоја апликација.Прилагодливи Орбитал Акција обезбедува 4 орбитал прилагодувања за повеќе прецизно сечење дрво.Голи Алатка, за Батеријата и полначот се продава одделно.Овој објект е отстранета од мало пакување за превозот цели (Рефус Пакувани) и ќе пристигне во генерички кутија.На ОКТАНСКИ Brushless 18 V Убодни Видов карактеристики Висока-Перформанси Brushless Мотор и Напредна Електроника кои овозможуваат најдобра во класата моќ и интелигенција.При давањето на зголемени перформанси со сите RIDGID 18 V батерии, ОКТАНСКИ алатки се обезбеди максимална ефикасност во голема побарувачка апликации спарен со ОКТАНСКИ батерии (не се вклучени).Спарени со ОКТАНСКИ батерија (не се вклучени), оваа алатка се дава до 45% побрзо сечење од претходната верзија.Овој објект е отстранета од мало пакување за превозот цели (Рефус Пакувани) и ќе пристигне во генерички кутија.Голи Алатка, за Батеријата и полначот се продава одделно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди