.

.

Мачка Јака Отцепување со Бел и Лак Вратоврска, Plaid Дизајн Прилагодливи Безбедност Kitty Маче Јаки(6.8-10.8 во)

Мачка Јака Отцепување со Бел и Лак Вратоврска, Plaid Дизајн Прилагодливи Безбедност Kitty Маче Јаки(6.8-10.8 во)

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

★Големина 6.8"≤вратот≤10.8", 100% мека Ние нудиме 7*24 часа услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, само контактирајте со нас, ние ја поддржуваме безусловна целосна наплата или размена.Земете вашата мачка отворено со симпатична и атрактивни јака.Со стил и сила, високиот квалитет на мек материјал обезбедува долготрајна удобност.Одликувајќи се со bowtie, безбедноста, брзо ослободување мачка клип и да се заштити бел.Количина : 1pcs/пакет или 2 парчиња/пакет Клучните Придобивки : Прилагодлив Овие безбедност мачка јаки се прилагодливи од 6.8" да 10.8"; ширина е 0,4".Тоа е лесно за вас да се најде обичај се вклопуваат за вашиот мачиња.Стилски Нашите јаки имаат многу стилови, plaid, точки, маскирна, црна/црвена/портокал/сино/зелено/розова шарени, многу популарна.Лак Вратоврска На bowtie е пренослив, користете 2 еластична бендови во прилог јака, bowtie е рачно изработени и издржливи.Овозможи беџ Постои нерѓосувачки челик Д-прстен на секоја јака што ви овозможува да прикачите некоја ID тагот.Дивиот свет Безбедност Бел Јака има дивиот свет безбедност бел за да ги предупреди птици и мали животни дека мачката е доаѓање.Од друга страна, вие никогаш не ќе го изгуби вашиот писе.На бел може да биде симната или заменува.Безбедност Брзо ослободување безбедност мачка клип доаѓа недовршено со мала тензија за да се спречи snagging на гранки, огради и други опасности.Тешки-должност Квалитет појас обезбедува долготрајна удобност и трајност.Нашите производи се за мачки и мали мачиња puppies, ве молиме бидете сигурни проверете го вашето домашно милениче вратот дебелина е одговара на големината пред купување на предмети.

Карактеристики на понудата

Слични понуди