.

.

Polymat 777 Тапацир Лепило 12oz Да на Брз Капи Ниска Впие во, Аеросол Лепак Лепило за Auto, Морски, Ткаенина, Костим Одлуки, Текстил Инсталација

Polymat 777 Тапацир Лепило 12oz Да на Брз Капи Ниска Впие во, Аеросол Лепак Лепило за Auto, Морски, Ткаенина, Костим Одлуки, Текстил

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Висока јачина за Професионални & Индустриска Употреба.Еколошки Пријателски, не содржи CFCs.Брзо Капи, Пена кинење сила.Мека, не dimpling лепак линии.Чипка спреј модел со ниска впие во брз и капи.Добар температура отпор : До 120 степени Farenheit.Polymat 777 Тапацир Лепило 12oz Да на Брз Капи Ниска Впие Во, Аеросол Лепак Лепило за Auto, Морски, Ткаенина, Костим Одлуки, Текстил Инсталација, 12 оз спреј лепак специјално формулиран за сврзување флексибилни уретан или латекс пени за себе или од други материјали (дрво, хартија, брановидни, ткаенини, итн.).Произведува обврзници со пена-кинење сила.Одличен за carpeting говорникот кутии за аудио и DJ апликации.Не се препорачува за styrofoam.

Карактеристики на понудата

Слични понуди