.

.

JJ ГРИЖА УВ Крпа Потопло со 36L Капацитет [Премиум] 2-во-1 Спа Топла Крпа Потопол и УВ Sterilizer, Топла Крпа Кабинет за 40-60 Мали Лицето Крпи, Крпа за Потоплите Салон, Продавниц

JJ ГРИЖА УВ Крпа Потопло со 36L Капацитет [Премиум] 2-во-1 Спа Топла Крпа Потопол и УВ Sterilizer, Топла Крпа Кабинет за 40-60 Мали

DEN 4773.36

Количина на стоки
Достапно

✅ ТОПЛИ И СВЕЖИ КРПИ - Чувајте ги вашите топла и чиста крпа снабдување случува со Топла Крпа Потоплите.Кабинетот тип има силна греење функција - само што трае 10-20 минути за температура да достигне до 167 степени Целзиусови за да се задржи крпи топло и toasty. **ЕПА Воспоставување# 97254-CHN-1. ✅ ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ - На единица доаѓа целосно состави, само plug and play - без комплицирани инсталации потребно.Топла кабинет крпа потоплите греење на елемент ги исполнува повеќето греење услови и да се шири постојано и рамномерно.Safe затоплување да обезбедува свежи крпи круг на часовникот. ✅ ЗДРАВ ИЗГРАДЕНА - крпа потоплите кабинет има нерѓосувачки челик внатрешни работи и полици се и нема да рѓа со правилна употреба и одржување.Таа, исто така доаѓа со вешта отстранлив капе лента да се задржи на комората се исуши и да се спречи баричките на подот.Железнички скари се отстранува за да се олесни лесно чистење и редење на крпи.Таа работи на стандардот 110 volts со НАС стандард основани 3-prong приклучокот. ✅ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - топла крпа кабинет има тенок дизајн уште пространа комора кои можат да се сместат до 40-60 мали лицето крпи.Крпа steamer уште се загрева рамномерно и покрај максимален капацитет.Парична казна изолација држи кабинетот кул кога се користи во текот на целиот ден.За разлика од традиционалните лицето крпи, своите трајни комора, исто така може да се користи за чување на крпи за еднократна употреба, топла масажа камења, вратот потоплите влошки и топли облоги. ✅ КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ - Загреани крпи се толку жешка стока во убавина и ноктите салони, бањи, barbershops, масажа куќи, во салата, па дури и во домови, а повеќе, особено во текот на зимата.Има Топла Крпа Потоплите околу не само што ќе се задржи снабдување случува, но исто така, помага да се подобри стандарди во установи.Дури и тетовирањето може да се најдат на овој греење cabbie корисна за санитарни цели.JJ ГРИЖА е компанија која е посветена на обезбедување на високо квалитетни производи и добра услуга, со удобноста и практичноста на сите наши клиенти во умот.Нашата Премиум Топла Крпа Кабинет 36 Литри е само еден од овие производи создадени по неколку месеци на прецизен, истражување, дизајн и производство.Ние се сигурни да се користат само на високо-квалитетни материјали евидентно во секоја единица на Премијата УВ Крпа Потопло со Sterilizer внимателно прегледани и квалитетот контролирана пред да бидат испратени.Со овој вредни процес, можеме да бидеме сигурни дека на корисниците исполнување по секоја употреба.На JJ ГРИЖА Топла Кабинет Крпа Потопол е добро изолирани и останува кул, дури и кога се користи во текот на целиот ден.Направи го работат понапорно - користете го како потоплите за масажа карпи, телото warmers и пакети.2-во-1 УВ Крпа Потоплите Sterilizer Кабинет останува сува, со својот пренослив капе лента што се собира влага и кондензација.Со правилна употреба и одржување, нерѓосувачки челик делови ќе остане ' рѓа-слободен за долго време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди