.

.

LINGAIXINYUE 8 Компјутери Среќен Роденден Партија Капи, за Деца и Возрасни , Виножито Хартија Конус Партија Капи, потрошен материјал за Групни Активности, Игри и Украси Mult

LINGAIXINYUE 8 Компјутери Среќен Роденден Партија Капи, за Деца и Возрасни , Виножито Хартија Конус Партија Капи, потрошен материјал

DEN 237.60

Количина на стоки
Достапно

Еластична затворање.Партија капи, сет вклучува 8 капи со 4 дизајни кои бараат лесно собранието.На капа е изработена од хартија и пената топката.Роденден Капи Мерка 7.3" x 4.7", Совршен за Деца и Возрасни.Овие лица конусни капи доаѓаат спакувани рамни и се многу лесно да се стави заедно - да се соберат во еден облик на конус, а потоа се стави на еластична string низ дупката и фиксно на двете страни на шапка.Ако случајно не сте задоволни со вашата партија шапка во собата, ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на дека во целост, без прашања праша.Ограничени резерви, со цел сега пред да се кандидира outrty.Во потрага да додадете некои стил и шарени допир на вашата партија?Не гледам подалеку Овој сет од 8 партија капи е сè што ќе треба да додадете малку забава во вашата партија со нивните шарени и уникатен изглед.Квалитет и Дизајн : Овие цврсти картонски конус партија капи, се направени од високо квалитетни материјали со функционален дизајн, и прилагодливи злато еластична низи, што ги прави удобно да се носат од страна на двете деца и возрасни.Еластичен string им овозможува на овие роденден партија капи, за да остане цврсто на глава без да паѓа надолу лесно.Шарени Партија Прилог : Партиите се сите за забава и бои.Со овие најубаво украсени забавно партија капи, можете да додадете различни допир на вашата страна украси.Услуга : Брзо логистика и 100percent наплата услуга.Ако имате било незадоволство со нашите производи, ве договорот може да ви помогне за размена на уште еден или доби наплата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди