.

.

Puma Men ' s BMW Motorsport Улица Ткаени Јакна

Puma Men ' s BMW Motorsport Улица Ткаени Јакна

DEN 4068.00

Количина на стоки
Достапно

92% Најлон, 8% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина Wash.Zip џебови за безбедно чување решенија.Кул motorsport инспириран везени закрпи и///m графички детали. 92% Најлон 8% Elastane -Taslan-Dwr : Pcf-Бесплатно; Крај : Ув отпорни.00 G/M-Ps/04-Сп/002. На јакна е преоптоварен со кул motorsport инспириран везени закрпи и///среден графички детали.Bmw Пропелер значка; ПУМА мачка логото печати; тонски///m Motorsport печати;///среден графички отпечатоци, хоризонтална на предната страна; на тренд ткаенина со мрежа обвивка; twin cam текстот печати на ракавите; контраст внесува со topstitching; zip џебови за безбедно чување решенија; rib ракави и полите; BMW M Motorsport внатрешното ткиво на етикетата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди