.

.

Шрафцигер Малку Сет, HALMAI 11-во-1 Шрафцигер Комплет Наместен Не-магнетни за Поправка Дом Занает

Шрафцигер Малку Сет, HALMAI 11-во-1 Шрафцигер Комплет Наместен Не-магнетни за Поправка Дом Занает

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни совети : Малку големини вклучуваат 3pcs flathead совети(4,5,6); 2 парчиња Филипс совети(PH1, PH2);2 парчиња Pozidriv совети(PZ1, PZ2), и 2 парчиња Torx совети(T15, T20);1pcs ADP.Различни големина е корисно за вашата секојдневна употреба.Премиум Материјали : 11 челик делови се изработени од хром vanadium челик што е топлина третираат за цврстина, нуди издржливост и корозија-отпорни перформанси.Најчестите апликации : употреба на безбедност сврзувачки елементи станува се почеста.Мебел, toaster, видео игри, машини за шиење, понови електроника, па дури и вашиот кафе машина сите ги имаат.Ергономски се справи со дизајн : Не се лизга рачка овозможува удобно, безбедно зафат, Ергономски дизајн се справи со е удобно да се одржи уште за долго време се користи.Гарантиран квалитет : Со шрафцигер малку сет има добра гаранција на квалитетот и цврстина.(една година гаранција, ако имате било каков проблем, се чувствуваат слободни да контакт.).

Карактеристики на понудата

Слични понуди