.

.

Сатенски Креветчето Лист Креветчето Душек Лист | Сатен Креветчето Листови за Бебе Коса Сива Креветчето Лист | Свила Креветчето Лист Бебе Душек Листови Мека Креветч

Сатенски Креветчето Лист Креветчето Душек Лист | Сатен Креветчето Листови за Бебе Коса Сива Креветчето Лист | Свила Креветчето Лист

DEN 431.28

Количина на стоки
Достапно

Кожата и Косата Пријателски – Онанирачки Листови е посветен на дизајнирање и производство на премиум бебе постелнина производи кои се одлични за бебешка кожа и коса.Бил расадник од суштинско значење!.Мазна и Свиленкаста Ткаенина - Мека и кадифен за смирување искуство.Дише за воздух и влага да помине преку лесно обезбедување на ефект на ладење.Онанирачки Листови дава вашиот малку една пријатна и удобен за спиење средина.Опремени се уште Сит - Мерење 52" од 28", со 8" длабок џеб, нашите сатен креветчето листови се дизајнирани за стандардни јасли или деца спиење душеци.Со целосно еластична бенд околу 4 рабови, тоа ќе безбедно и сигурно покрие вашиот душек.Премиум Изгледаат и се Чувствуваат – Оваа убави, луксузни тоа ќе биде непосредна надградба за било креветчето.Вашето дете ќе сонуваат за овие листови.Ако сте во потрага за совршен бебе туш подарок, не гледам понатаму, ова ќе ги задоволат сите ваши потреби.Лесно се Грижи Инструкциите – Измијте се со ладна вода.Собори сува на ниска топлина за најдобри резултати.Сатенски Креветчето Лист Креветчето Душек Лист Сатен Креветчето Листови за Бебе Коса Сива Креветчето Лист Свила Креветчето Лист Бебе Душек Листови Мека Креветчето Лист Сива Креветчето Лист Свила Креветчето Лист за Бебе Коса Регистар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди