.

.

Rocaris 6 компјутери 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Долго Магнетни Плоштад Главата Шрафцигер Битови Сет алат SQ1, SQ2, SQ2.7, SQ3, SQ4, SQ5 За Poket Дупка Убодни - 2 инчен Должина

Rocaris 6 компјутери 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Долго Магнетни Плоштад Главата Шрафцигер Битови Сет алат SQ1, SQ2, SQ2.7,

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

【Точни & Трајни】 Направен од висок квалитет на S2 челик, на плоштадот вози битови widly се користи во индустриска со голема трајност.Секој раб може прецизно да се заклучи без оштетување на завртки и шрафцигер главата. 【Ласерски Sculptured Precisly】 Магнетни шрафцигер вежба битови се точно врежан, така што може да се идентификуваат брзо.Не е лесно да ги кородираат и да падне. 【Полесно да го Користите & Помалку Простор】плоштадот шрафцигер собата е полесно да се користи од Ален клуч кој доаѓа со мебел.Зазема помалку простор во алатница од традиционалните 'L' облик на собата. 【Широко се Користи】1/4" хексадецимален месо тело возачот битови се погодни за производство на електрична шрафцигер, рака шрафцигер, електрични дупчалки.Идеална за работа на возилото, велосипедот и мебел. 【Она што ќе Добиете за】6 компјутери Магнетни Плоштадот Шрафцигер Битови Поставите: SQ1, SQ2, SQ2.7, SQ3, SQ4, SQ5 за poket дупка убодни - 2 инчен Должина.Пакетот Вклучува : 1 x SQ1 Плоштадот Шрафцигер Bits1 x SQ2 Плоштадот Шрафцигер Bits1 x SQ2.7 Плоштадот Шрафцигер Bits1 x SQ3 Плоштадот Шрафцигер Bits1 x SQ4 Плоштадот Шрафцигер Bits1 x SQ5 Плоштадот Шрафцигер Битови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди