.

.

Ohaus 80850117 ASTM Класа 6 Тежина Поставува 50g-1g, Цилиндрични Тежина Сет

Ohaus 80850117 ASTM Класа 6 Тежина Поставува 50g-1g, Цилиндрични Тежина Сет

DEN 2073.60

Количина на стоки
Достапно

Прилагодени да ги Исполнуваат или Надминуваат ASTM Класа 6 Tolerances.Пондери од 1g до 2kg се од Нерѓосувачки Челик, и Тегови 500mg и подолу се Aluminum Weight Поставува вклучуваат Губење на Случај.Индивидуални Тежини не вклучуваат случај.

Карактеристики на понудата

Слични понуди