.

.

Старател Опрема Свиок-a-Сад се Прикаже на Куче Чаши (8 Парчиња)

Старател Опрема Свиок-a-Сад се Прикаже на Куче Чаши (8 Парчиња)

DEN 452.40

Количина на стоки
Достапно

Удобен Свиок-a-Чаши лесно да се прошири и пропадни.Удобен простор за заштеда на рамна форма.Направени од издржлив, лесен-за нега на силикон.Удобен Старател Опрема Свиок-A-Чаши ја раширите и соберете во еден момент да се обезбеди миленици со храна и вода на кандидира! • Погодно рамна форма заштедува простор • Направени од издржлив силикони за лесно нега и чистење • 8-Pack Прикажува вклучуваат или осум мали или осум средни чаши Материјал : Силикон Големина : Мал : 5"D x 2"H со 12 мл. / 1½ чаши / 355 мл капацитет; Медиум : 6"D x 2½"H со 25 мл. / 3⅛ чаши / 739 ml капацитет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди