.

.

Партија Капи, Избрани, 8 Count

Партија Капи, Избрани, 8 Count

DEN 192.24

Количина на стоки
Достапно

хартија.Направени во САД или Увезуваат. 8 Избрани Боја Партија Капи.Партија Капи мерка 5.5" x 4".Прослават било роденден со овие забавни Избрани Боја Партија Капи.Партија Капи, се забава за гостите и млади и стари.Пребарувате за други цврсти боја партија материјали и декорации од Уникатен.Топ исклучи било партија со овие големи Избрани Солидна Боја Партија Капи.Вашиот гостите ќе љубов слави со овие Избрани Боја Партија Капи.Партија Капи функција еластична отвор за лесно да се носат и се направени од картон.Избрани Солидна Боја Партија Капи, се одлични за гостите и млади и стари.Се координираат со други цврсти боја партија материјали и декорации од Уникатен.Секој пакет содржи 8 Партија Капи, мерење 5.5" x 4".

Карактеристики на понудата

Слични понуди