.

.

Пакет од 4 Божиќ Мачка Играчки,Божиќ Прилагодливи Мачка Јака Bowtie Бел Божиќ Маче Чорапи со Мачка Трева и Бел,Жив Топки,Jupsk Божиќ Тематските Празник Милениче Играчки З

Пакет од 4 Божиќ Мачка Играчки,Божиќ Прилагодливи Мачка Јака Bowtie Бел Божиќ Маче Чорапи со Мачка Трева и Бел,Жив Топки,Jupsk Божиќ

DEN 182.16

Количина на стоки
Достапно

Идеален Подарок за Мачки : Пакетот вклучува Божиќ мачка јака bowtie бел + Божиќ чорапи + 2 парчиња жив топки + симпатична кутија.Со црвени како тема, полн со радосен празник атмосфера, мачка подарок кутија сет може да ја придружува вашата мачка да се игра, се облекуваат вашата мачка и го прослават Божиќ и Нова Година со вас.Голем празник Божиќ kitty игра играчка да се направи повеќе удобен и среќен.Божиќ Мачка Јака со Бел : Направен од висок квалитет на полиестер, услужни и издржливи,кожата-friendly и безопасни,удобно да се носат за кожен животни.Прилагодлив за од 8.7"- 12.6"(22-32cm),погодни за повеќето мачки и мачиња.Секоја мачка јака е опремен со црвено бел, тоа ќе го направи јасен звук, може да ви помогне да ги пратите вашето домашно милениче, така што ќе може да ги најдете лесно.Божиќ Sock : Содржи бел и мачка трева.Бел ќе го направи звукот за привлекување на мачката интерес и да се направи тоа станува се повеќе активни.Џвакање или игра,може да го намали штета на троседот или друг мебел.Мачка трева може да помогне да се отстрани губење на топката, зголемување на растителни влакна, промовирање на варењето на храната.Мека Маче Pompon Топки : изработени од полиестер.Светла боја, лесно да ги привлече мачка очи.Мачката може да го земам со својата уста и да ја однесете до каде тој/таа сака да игра.Тие можат да ви помогнат затворен мачките трошат енергија и вежбање.Совршено летување и роденденски подарок за вашата мачка и сите мачка љубовници.Вредност Мачка Играчка Поставена : Нашиот Божиќ мачка играчки се одлични за мачки да се игра затворен,погоден за Божиќ ден, Нова година партија & празник подароци.Совршена големина за мачки да се игра, донеси, нула, се џвака и ги носите.Ако е потребно, ве молиме не двоумете се да го додадете во кошничката!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Jupsk 4pcs Божиќ Мачка Играчки,Божиќ Прилагодливи Мачка Јака Bowtie, Божиќ Чорапи со Бел и Мачка Трева, Жив Топки,Божиќ Тематските Милениче Играчки Заградени Додатоци за Мачки Што ќе добиете? ★Пакетот вклучува : Божиќ мачка bowtie бел + Божиќ чорапи + 2 парчиња жив топки + симпатична кутија. ★Еден исклучителен дар за да се направи вашето домашно милениче да стане повеќето мода ѕвезда во Божиќ Ден! 【Божиќ Мачка Јака Лак Вратоврска и Бел】★Материјал : Полиестер.★Големина на : Може да се прилагоди приближно од 8.7 инчен да 12.6 инчен (22-32cm),погодни за повеќето мачки и мачиња.Ве молиме мерка вашето домашно милениче вратот да се избере правилната големина пред цел. ★Ова маче јака е спроведен со пластична тока, лесно да се стави на и полетување. 【Мека Божиќ Sock】★Материјал : мека волна.★Вклучени : полнети ѕвона и мачка трева.★Карактеристики : 1.Тоа можат да го издржат залак, нула, нула и канџи на мачки за долго време, и може да го намали штетата да софи, чевли или друг мебел.2.Кога вие не имаат време да се игра со мачка, Божиќ чорапи ќе го придружува мачка да поминат пријатно време. 3.Кадифен мачка џвакање играчки, исто така може да им помогне на мачиња ги мијат забите, промоција на оралното здравје, и да се ослободат од непријатноста предизвикана од teething. 【Мачка Играчка Топки】★Материјал : Полиестер.★Големина : 3-3.5 cm дијаметар.Околу 1.2-1.4 инчи.★Функција : интерактивна Забава мачка омилени играчки ќе го смири вашиот симпатична мачка и да уживате часа на игра, со многу забава и енергија за вашето домашно милениче.Вие не мора да се грижите за вашата мачка гризе вашиот мебел или чевли кога тоа е досадно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди