.

.

WANHONGYUE Тоа Време Добив Реинкарнираше како Лигите Аниме Cosplay Ранец Секојдневен Daypack Ден Патување Патна Торба Беж /4

WANHONGYUE Тоа Време Добив Реинкарнираше како Лигите Аниме Cosplay Ранец Секојдневен Daypack Ден Патување Патна Торба Беж /4

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на ранец може да се одржи на 14-инчен лаптоп, и на главниот торба на ранец може да се одржи 15.6-инчен лаптоп.Специјално дизајнирани за аниме фанови.Мора да биде одличен подарок за пријателите и децата.Погоден за на училиште дена, патуваат, секојдневна употреба.Сите на нашиот производ е сосема нов и висок квалитет, може да бидат сигурни квалитетот гарантира апсолутно.Ако сакате другите стилови имаме повеќе шема опции, ве Молиме проверете во нашата Продавница.Ако не сте задоволни со нешто, ве молиме да не ни остави негативен или неутрален повратни информации веднаш.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние и ветуваме да се обезбеди 100% парична казна услуги на клиентите и да се обидат најдобро да се направи секој клиент добро расположение со парична казна шопинг искуство тука.Answer : ___________________________ Note : 1. Димензии се мери со рака, може да биде 1-2 cm отстапување. / 2. Боја може да се малку различни, поради бојата калибрација на вашиот монитор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди