.

.

ZXCVBNM Топлина Притиснете MachineDouble Екранот 9 во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина Сублимација Топлина Притиснете преносот на Топлината Машина Капа и Маица Телефон Слу?

ZXCVBNM Топлина Притиснете MachineDouble Екранот 9 во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина Сублимација Топлина Притиснете преносот на

DEN 1600.80

Количина на стоки
Достапно

● Дигитална течен кристал контрола на температурата, поставете го бара Време и температура според побарувачката на енергија (Степени Целзиусови и целзиусови степени може да се постави),лесен за ракување и ќе донесе професионални резултати;. ★ ИНОВАТИВНИ ЖЕЛЕЗНИЧКИ анти-пропадна жолта справи изработени од гума обезбедува удобен рака чувство. ● Целосно 360-степен ротација на замав-далеку дизајн; овозможува греење на елемент да биде преместена safelyaside, намалување на шансите за безбедност од случаен контакт и заштита на вашите раце, како и;. ★【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТОПЛИНА ПРИТИСНЕТЕ 】 Оваа поголем големина т кошула притиснете машина има грејач плоча, која може да се користи за маици,облека,кеси,глувчето душеци,сложувалки, керамички плочки,плочки и други рамна површина предмети.Совршен за ransferring слики, зборови на памук, влакна, метал, керамика, стакло и така натаму, погоден за производство на подарок, реклама и така натаму. 【Широко Применливи】Широк спектар на апликации : За tshirts, кеси, банери, sockes или други flate површината материјал, DIY шема за фестивал подароци.Спецификација : ltem no : Дуплото Прикажување на Топлина Притиснете Machine Color : Black Voltage : 220 V,110 VPower : 135o WPrinting Големина : 300*380 MMTemperature Опсег : 0-399°FTime Опсег : 0-999 sec Feature : Дуплото Прикажување Контролер,Замав Away Nine Елементи : Platen Прес (telfon-обложена)12" x 15"(29 X38cm)Шапка/Кап Притиснете 6"x 3"( криви )Кригла Притиснете #1 2"-3" дијаметар ( 10oz ), 7.1 cm Mug Притиснете #2 3"-3.5" дијаметар ( 11oz )Кригла Притиснете #3 12 OZ млеко кригла (Конус)Кригла Притиснете #4 17 OZ млеко кригла (Конус)Плоча Притиснете #1 5" макс diameter Plate Притиснете #2 6" макс diameterpen прес ( 12 компјутери пенкала едно време ).

Карактеристики на понудата

Слични понуди