.

.

Zep Тешки-Должност Пенење Degreaser ZUHFD18 (Случајот со 12) - се Држи до Површини да се Отстранат Металните и Валкано

Zep Тешки-Должност Пенење Degreaser ZUHFD18 (Случајот со 12) - се Држи до Површини да се Отстранат Металните и Валкано

DEN 482.40

Количина на стоки
Достапно

ТЕШКО НА МАСНОТИИ : Голема маснотии почиста за алтернативна користи вклучувајќи мотор делови, алати, продавница подови и работа површини.РЕСТОРАН-ОДДЕЛЕНИЕ : високо ефикасни, кујна маснотии смена кој користи природни цитрус растворувачи лесно моќ преку тешки маснотии и валкано.БРЗО се ЧИСТИ ГОЛЕМА МЕНЗИ : тешки-должност degreaser за кујни кој брзо ги отстранува масло, маст, лепило, и кујна почви.МОЌЕН ПЕНЕЊЕ ПОЧИСТА : држи до вертикални површини за подолго времето на контакт.ЧИСТИ КУЈНСКИ ПОВРШИНИ : кујна маснотии почиста, идеален за употреба на : countertops, кујнски апарати, пропустливи капи, stovetops, backsplashes, длабоко fryers, и скара средини.

Карактеристики на понудата

Слични понуди