.

.

Вегас Златна Витези Младата Персоналните Burp Платно

Вегас Златна Витези Младата Персоналните Burp Платно

DEN 526.56

Количина на стоки
Достапно

100% Памучни Ткаени.Увезени.Машина За Миење.Персоналните со името или прекарот на вашиот избор.Официјално Лиценцирани од страна на NHL. 100% Памучни Ткаени Burp Крпа мерки 13,5" x 19".Извезена Графика.Машина Перат, Увезени.Родителите и бебињата може да се покаже нивната Златна Витези тимскиот дух!Нашите Персоналните Вегас Златна Витези Burp Платно е совршен додаток за секој бебе Златна Витези фан.Златна Витези burp платно е великодушно големина и направени од мек, абсорбента 100% памук.Секој burp платно е извезена со службен Златна Витези логото и вашиот малку една"с име или прекар.Новите родители никогаш не можат да имаат доволно burp облека за со тенденција да се малку мензи, и овој Златен Витези burp крпа прави и корисен подарок и семејството keepsake.

Карактеристики на понудата

Слични понуди