.

.

uxcell 55мм Карбид Дупка Машина, TCT Дупка Пили за 5mm Нерѓосувачки Челичен Лим

uxcell 55мм Карбид Дупка Машина, TCT Дупка Пили за 5mm Нерѓосувачки Челичен Лим

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Се применуваат анти- ' рѓа, масло за подолг живот откако го користите.39"; сечење на длабочина : 25мм / 0.Со цел да се спречи chipping, ве молиме да се избегнат одлуки на работ на дупка настроената имаат сериозни последици при сечење на материјали.Се применуваат анти- ' рѓа, масло за подолг живот откако го користите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди