.

.

Alitee Вертикална Мачка Храната Сад, Куче Сад, Пет Автоматско Вовлекување во Собата, Три Чаши Во Една, А во Собата На Мулти-цел, Еколошки Pp Материјал, Без Мирис.

Alitee Вертикална Мачка Храната Сад, Куче Сад, Пет Автоматско Вовлекување во Собата, Три Чаши Во Една, А во Собата На Мулти-цел,

DEN 1030.56

Количина на стоки
Достапно

❤Голем Капацитет : Ова 500ml голем капацитет на садот може да се задоволат потребите на 2-3 дена, хранење, погодни за домашно милениче цервикален ' рбет.Тоа може да се обезбеди дневно свежо извор на вода со потоне партиција за да се спречи навлажни устата.Нема повеќе вода сите над подот. And нема црна брада за домашни миленичиња. ❤Трајни and Еко-пријателски : добар избор за семејство со многу мачки.Направени на животната средина заштитна pp материјал, овој внесувач е без мирис.Лесен за Чистење : Со мултилатерални картичка, на садот може да се користи in сите правци.Погодно е за секој агол.Монтажни and лесно да се чисти.Полесно да се чисти кога сите делови не се одделуваат. ❤Се исполнат Повеќе Потреби : Исполнат секојдневно вода за пиење, секојдневна исхрана, дневен оброк.Таа има гравитација-вода штекер структура.Автоматско вода складирање.Целосна но не overflow.Едно време вода-додавање, грижете се-бесплатно за 3 дена. ❤3 во 1 Дизајн : хранењето сет вклучува две чинии за храна and еден automatic-за шише за вода.Тоа е специјално дизајнирана за сува and влажни поделба, дозволувајќи им на повеќе домашни миленици да јадат во исто време.Спецификации : Име : Пет Автоматско Вода Feeder Application : Pets Material : HIPSVolume : околу 1.8 LPacking Листа : 1 x Милениче Автоматско Вода Feeder Notes : Поради светлосни ефекти and снимање агли, не е боја разлика in производот, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција in на производ големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди