.

.

UKCOCO Телефонот на врвка за околу Рака Буда Монистра Мобилен Телефон Рака Lanyard Keychain Виси Pendant Кинески Стил Телефон Зглоб Јаже (Случајни Бои на Цвеќињата)

UKCOCO Телефонот на врвка за околу Рака Буда Монистра Мобилен Телефон Рака Lanyard Keychain Виси Pendant Кинески Стил Телефон Зглоб

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Нашите телефонски шарм lanyard е доволно силни за да издржат објекти како што се мобилни телефони, паричници, мали камери, mp3 песни, keychains, USB флеш драјвови, автомобил копчиња, лесен електронски додатоци, чанти, итн.УБАВ ПОДАРОК - Ова beaded мобилен телефон lanyard не е само едноставна lanyard, но исто така многу добар секојдневен додаток, кој може да се користи како добар подарок за роднини и пријатели.АНТИ-LOST - може да се стави оваа lanyard на вашиот зглоб, која не само што го спречува уредот да бидат загубени, но, исто така, liberates вашите раце.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само да се помине оваа beaded lanyard директно преку страна на отворање на телефонот случај, кој е многу лесен за употреба.СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ - Овој мобилен телефон pendant е рачно изработени и поврзани меѓу себе заедно со силен јаже, што не е лесно да се скрши.Овој мобилен телефон lanyard може да бидат обесени на мобилен телефон случаи, копчиња, камери и сл., со анти-изгубени функција.Исклучителна дизајн им овозможува на неа да бидат закачени на ранци, чанти, итн.како декорација.Овој мобилен телефон lanyard е исклучителна мобилен телефон кој што е и убава и практична.Тоа поминува директно преку страна на отворање на телефонот случај и е многу лесен за употреба.Со овој мобилен телефон lanyard, можете слободно во вашите раце.

Карактеристики на понудата

Слични понуди