.

.

Assletes Метал Козметички Огледало со Розова Свиња, Мечка

Assletes Метал Козметички Огледало со Розова Свиња, Мечка

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Производот е направен под висока температура.Дијаметар е од 6,2 cm.Овој случај нуди голема заштита и се издвојува поради многу тенок дизајн.Таа е направена од Метал.Assletes Метал козметички огледало со Розова Свиња, Мечка.Assletes Метал козметички огледало со Розова Свиња Bearmade од метал.Прилагодено дизајн чекор : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Заврши вашиот дизајн место по ред.Контактирајте со нас за да добиете помош.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди