.

.

PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 654X CF330X Црн Тонер Кертриџ 20.5 К Висок Принос

PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 654X CF330X Црн Тонер Кертриџ 20.5 К Висок Принос

DEN 1831.20

Количина на стоки
Достапно

Ова е Вистински PCI Бренд / Премиум Compatibles Inc.производот за употреба во HP Принтери и е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалите и изработката на Една Година.Употреба на нашите PCI брендирани потрошен материјал не ќе празнина производителот гаранција на вашиот печатач, копир, факс или други хардвер објект.Премиум Compatibles Inc.е САД recycler на користи и несакани PCI и OEM Бренд тонер касети.Да ги искористат предностите на нашата бесплатна услуга имаат минимум на 6 касети подготвени за рециклирање, ни e-mail и да побара за вашата при-пејд UPS-от повик ознака.Изјави производ приноси се базира на индустриски стандард 5% страница покриеност.Вашиот принос може да се разликуваат врз основа на употреба.PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 654 X CF330 X Црн Тонер Кертриџ 20,500 Страница Висок Принос за употреба во следниве машини : HP Color Laser Jet Enterprise M651, HP Color Laser Jet Enterprise M651 DN, HP Color Laser Jet Enterprise M651 N.

Карактеристики на понудата

Слични понуди