.

.

ANTSHARE за iPhone 13 Случај Компатибилен со MagSafe со Екран Заштитник iPhone 13 Заштитни Случај Водоотпорен Shockproof со Магнет Тешки 6.1 Инчи

ANTSHARE за iPhone 13 Случај Компатибилен со MagSafe со Екран Заштитник iPhone 13 Заштитни Случај Водоотпорен Shockproof со Магнет

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

√【Совршено се Вклопуваат】Одговара на i Phone 13 6.1 инчи САМО.Лесен дизајн, совршено се вклопува со i Phone 13 копчиња, звучници, камера и полнење порта.Можете да притиснете секоја функција е лесно. √【IP68 Водоотпорен】ANTSHARE i Phone 13 водоотпорен случај може да потопен под вода до 6.6 стапки за 1 час.Поддржува преземање на слики и видео записи подводни. √【Висока Чувствителност & Висок Јасност】ANTSHARE i Phone 13 случај со екран заштитник останува висока screentouch чувствителност.Подобрен систем за звук ви овозможува да уживате во подобро повици на квалитетот и музика време. √【Полно работно тело за Заштита на】ANTSHARE i Phone 13 shockproof случај опремен со четири шок-апсорпција браници го заштитува вашиот телефон од капки и влијанија.Целосно запечатени заштитник го прави вашиот телефон shockproof,анти-нула,анти-валкани цело време. √【20 W Брзо Полнење】ANTSHARE i Phone 13 случај magsafe со 38 изградена-во N52 магнети обезбеди автоматско усогласување и безбедна брава со сите Mag Safe додатоци за 20 W high-speed безжично полнење.Топло Забелешка. 1. Ве молиме да го Направите Водоотпорен Тест според Прирачник за Корисникот.Обезбеди случај е целосно затворена. 2. Овој случај доаѓа со вграден екран заштитник, па ве молиме да се Отстрани било екран заштитник пред да го инсталирате овој случај, ќе добиете многу подобро screentouch искуство. 3. Ве молиме користете оригинални големина полнење кабел, прекумерно конектор за полнење кабел не е компатибилен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди