.

.

MIOAHD Автомобил Вратот потпирачи за глава Перница Перница Седиште Поддршка Главата Воздржаност Седиште Перница потпирачи за глава Вратот Патување Перница за Спиењ?

MIOAHD Автомобил Вратот потпирачи за глава Перница Перница Седиште Поддршка Главата Воздржаност Седиште Перница потпирачи за глава

DEN 1984.80

Количина на стоки
Достапно

Столче перници може удобно поддршка на главата и на едната страна од вратот, се релаксира мускулите, и да се спречи вратот од варијабилна поради долгорочна виткање, замор и болка.И заштита на главата од тропа на вратите и прозорците.На 100% чиста мемориска пена столче вратот перница обезбедува добра поддршка за вашиот цервикален ' рбет и главата, ви помага да го одржувате точни возење држење на телото, го прави вашиот возењето побезбедно и го намалува заморот.Лесно да се инсталира, на потпирачи за глава е монтажни и лесно може да се залепи за потпирачи за глава поддршка род.Удобно мемориска пена дизајн може да се користи слободно во секое време и секаде без да се грижиш за притискање.Ве молиме двојно проверете дебелината на перница за да бидете сигурни дека тоа ви одговара.

Карактеристики на понудата

Слични понуди