.

.

за iPhone 12 Мини, Дизајниран Флип Паричникот Телефон Случај Маска, A0096 Британскиот Црвен Телефон Кабина 0096

за iPhone 12 Мини, Дизајниран Флип Паричникот Телефон Случај Маска, A0096 Британскиот Црвен Телефон Кабина 0096

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

За i Phone 12 Мини.Паричникот флип случај со 2x картичка слотови, 1x ID слот и парични слој, Лесен пристап до копчиња, пристаништа и камери.Внатрешната маска е направен од Флексибилни Термопластични Полиуретан (TPU), кој целосно го обвива и го штити телефонот.Око-фаќање на дизајн, HD Дигитален Печатење и со гордост го Направи во Австралија.Професионална и Искрен Австралиската Продавачот.Ви благодариме за гледање на нашиот производ.Тоа е флип тип покрие со кредитна картичка слотови и парични слој.Сите слика на телефон опфаќа се дигитални печатени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди