.

.

Обновливи Мода Ручек Tote Торба за Жени (MultiFlowers Розова)

Обновливи Мода Ручек Tote Торба за Жени (MultiFlowers Розова)

DEN 1622.40

Количина на стоки
Достапно

Димензии : 14 W x 10 H x 4 D / 10" се Справи со намалување.Рачки Двојно.Патент Затворање.Лизга џебови во предни за дополнителна меморија.Целосно Изолирани за да се задржи храна ладно-Најлон Ткаенина.Ова е модерен и обновливи ручек торба да се земе било каде.Тоа е лесен и лесно да се чисти и да ги чува Подалеку!Исто така Одлична За Активности на Отворено, Патување, Фитнес и многу Повеќе!Тие поседуваат патент затворање и изолација обидел да се задржи вашата храна кул.

Карактеристики на понудата

Слични понуди