.

.

iiniim Новородено Бебе Девојка Момче Чипка Шупливи Надвор Фото Реквизити Ќебе Заврши Платно

iiniim Новородено Бебе Девојка Момче Чипка Шупливи Надвор Фото Реквизити Ќебе Заврши Платно

DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Крпа,чипка.Прекрасна Бебе Фотографија Фото Реквизити Заврши.Унисекс дизајн го прави погодна за двете бебе девојки и момчиња.Текстура дише ткаенина, види преку, мек и еластичен.Најдобар избор за роденден, забава, фото пука или со секојдневно носење.Една големина одговара на 0-12 месеци.Големина : 165 x 52cm/ 66.0 x 20.5 инч.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сет Вклучуваат : 1 Pc Заврши Крпа Состојба : Сосема Нов Материјал : Полиестер Боја : Multicolor.

Карактеристики на понудата

Слични понуди