.

.

Шарени Черепот Polygonal Украс Цик-Цак Линии Аурора Готски Черепот Денот На Мртвите Менување На Бебето Кеси Големи Туристички Ранец Бебе Nappy Торба Tote Торба За Жени/Дево?

Шарени Черепот Polygonal Украс Цик-Цак Линии Аурора Готски Черепот Денот На Мртвите Менување На Бебето Кеси Големи Туристички Ранец

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Ранец Големина : 10.6 Lx 7.8 Wx 14 H инчи.Голем Капацитет : 1 главни џеб и 2 странични џебови, 1 пред патент џеб и 4 внатрешни џебови.Има доволно простор за да се добие бебе и го суштинско значење нешто организирани, имајќи сè е во совршен ред.Разумен Дизајн : Донесување двојно патент дизајн со прилагодливи рамо ремени, Тоа е лесно да се земе она што ви треба додека отворање на патент, што е навистина добро кога го држите бебето во вашите раце.Прилагодливи рамо ремени спречи протегаат на вратот, се избегне повреда на рамената.Удобен и Лесен : Овој ранец може да се користи како бебе ранец, рачна ташна, или да се закачи на шетач за да ослободите вашите раце, што го прави идеален за долга прошетка со шетач.Мулти-функција : Вие не само што може да ги користат нашите торба како ранец или чанта за мајката/таткото, но, исто така, може да биде нормална ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување.Погодна за речиси сите активности на отворено.

Карактеристики на понудата

Слични понуди