.

.

Murakami Денес Девојка Бета Картичка Игра Лик Палубата Кутија Случај Носителот Колекција Vol.185 Аниме Девојка GF

Murakami Денес Девојка Бета Картичка Игра Лик Палубата Кутија Случај Носителот Колекција Vol.185 Аниме Девојка GF

DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно

Официјално лиценцирани продукт направен во Јапонија и увезени од Јапонија.Може да се одржи повеќе од 100 единствен ракави картички (идеален за EDH/Командант), над 60 двојно ракави картички, а над 50 тројно ракави картички.Високо квалитетни уметнички дела од страна на популарни илустратор/уметник.Располагање со појавување на ликот ракави, двојно палубата кутии, и чување на кутии.Големината на телото : Ширина 97 mm ~ висина 71 мм ~ дебелина 51 mm.Направен во Јапонија вистински увезени лиценцирани картичка игра модни додатоци, со авторските права за автентикација на печат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди