.

.

Ајкула Професионални Пареа Џеб Четка (S3601) (Обновена)

Ајкула Професионални Пареа Џеб Четка (S3601) (Обновена)

DEN 909.60

Количина на стоки
Достапно

XL капацитет на вода.Супер загреана пареа е подготвена во 30 секунди и обезбедува 99.9% sanitization на тврди подови, без груби хемикалии.Три нивоа на Интелигентни Пареа Контрола осигурете се дека имате право износот на пареа за секој чистење работа.Ајкула Пареа Џеб технологија обезбедува двострани чистење со секоја подлога.Супериорен чистење, и побрзо и суво време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди