.

.

Новороденче Фотографија Реквизити Бебе Момче Девојка Велигден Bunny Плетени Капчиња Зајакот Костим Beanie Шапка Поставите Пелена Додаток

Новороденче Фотографија Реквизити Бебе Момче Девојка Велигден Bunny Плетени Капчиња Зајакот Костим Beanie Шапка Поставите Пелена

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

❤❤ Материјал : Висок квалитет , капчиња. ❤❤ ВРВОТ ИЗБОР : Новороденче Партија Костим, Бебе Фотографија Проп, Бебе Слика Проп, Капчиња Бебе Облека. ❤❤ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : рачно изработени поврзана бебе облека, Симпатична & Моден дизајн за бебе слика пука тимови.Направи вашето бебе повеќе прекрасна и убава. 2 ушите на врвот на капа, а tassel топката на задниот дел од панталоните, го направите вашиот малку една симпатична во слика пукаат. ❤❤ВЕЛИГДЕНСКИ ПОДАРОК : Маска за нив за време на зимата - го Носат за парада или партија!Висок квалитет на мека ткаенина, вашиот најдобар избор за бебе подарок.Тоа е најдобриот подарок за Велигден, бебе туш, студио за фото снимањето. ❤❤OCCASSION : рачно изработени Плетени Капчиња Тимови.Совршен за незаборавни фотографија пука, подароци, одмор подароци,Велигден прослава, роденден, Божиќ партија, фестивал carnivals, денот на Благодарноста, празник, фотографирање пука, бутик, церемонијата, крштевки, облекување на костим, фаза на изведба, церемонија, секојдневно, дневни носат, и така натаму. ❤❤Големина : Една големина одговара за 0-3 месеци бебињата да носат (За Референца Само) бебе девојки и момчиња.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга, ви благодариме.Состојба : Нова Со Tags Package Вклучуваат : 1 Пар на Панталони + 1 PC Hat Specifications : Боја : Како слики shown Material : Памук Карактеристики : Мек и Еластичен рачно изработени Капчиња Шапка & Шорцеви Облека, Цртан филм Птица/Кокошка/Elk/Лав/Диносаурус/Крава Шема Design Gender : Unisex Size Табела : Ние се измери големината рачно, ве молиме оставете мала 1-3cm разлика.Предложените возраст е само за вашиот референца.Една Големина(Препорачуваме за 0-3 месеци новороденче момчиња и девојчиња)Пријателски Совети : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитор.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.За нега на Настава : миење на рацете во ладна вода и полагање на рамен да се исуши за најдобра нега.

Карактеристики на понудата

Слични понуди