.

.

Makartt Зебра Нокти Датотеки Пакет со Црвена Поли Продолжување Гел Ноктите Комплет, 100 100 Ронки Двојно Страни Перат 10 Нокти Датотека Нокти Tools 4 Бои Градител Продолжувањ

Makartt Зебра Нокти Датотеки Пакет со Црвена Поли Продолжување Гел Ноктите Комплет, 100 100 Ронки Двојно Страни Перат 10 Нокти Датотека

DEN 1055.76

Количина на стоки
Достапно

Премиум Квалитет Нокти Датотека : Makartt Зебра Нокти Датотеки се изработени со врвен квалитет селотејп и emery одбор материјали.Дизајниран со Semicircle Форма и Двојно Страни, овие убав, здрав & трајни нокти датотеки ви овозможува удобно помине прави искуство.Вие само треба да се применуваат светлина притисок, но може да се види резултати веднаш, тие нема да се наведнуваат!.Makartt Нови Поли Помине Продолжување Гел Ки : Нашиот сите-во-едно Помине Градител Продолжување Гел Комплет вклучува 4 Помине Продолжување Гел Цевки (15ml), 1 База Палто - Јасно (8ml), 1 Врвот Палто - Јасно (8ml), 72 Двојна Форми (12 големини), 1 Dual-заврши Нокти Продолжување Пенкало Алатката и 1 Нокти Датотека.Одлична Помине Поднесување Алатки - Во совршена големина на 7.09 x 1.10 x 0.16 инчи, овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површина, идеален за поли продолжување гел, природни и вештачки нокти, маникир и педикир, правење на вашиот ноктите повеќе убави.Одлична Помине Поднесување Алатки - Во совршена големина на 7.09 x 1.10 x 0.16 инчи, овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површина, идеален за поли продолжување гел, природни и вештачки нокти, маникир и педикир, правење на вашиот ноктите повеќе убави.Идеален Подарок за Жените : Makartt помине уметност декорација е најдобар лето подароци помине уметност tools да се DIY за жените кои се помине љубовници.Одлично за помине уметност експерт и помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, датира и свадба, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди