.

.

23.6 Големи Количка за Перење Кошница Расклопна Облека Забавува Drawstring Водоотпорен Перење Забавува Круг Памук, Лен Складирање Кошеви Дома Организатор(Црна и Бела Мре

23.6 Големи Количка за Перење Кошница Расклопна Облека Забавува Drawstring Водоотпорен Перење Забавува Круг Памук, Лен Складирање

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Згусне Водоотпорен Материјал.Големина(Дијаметар X Височина) : 15.8 x 23.6 инчи, Голем капацитет за семејна употреба.Свитлива дизајн : може да биде брзо укината станот за складирање кога не е во употреба, па можете да добиете најмногу се користи на секој простор.Хуманизирано отстранлив лого дизајн на предната страна, лесно да се средиме стоки.Цврстата : Застане на сопствените, лесен и здрав.Билатерални памук, лен на менувачот, лесно да се претвори и да се движат.Drawstring Дизајн : Drawstring затворање со заклучување за да се задржи прашина надвор.Мулти-функционални : Тоа може да се користи како валкана облека, кошница, дете е играчка за складирање или други производи од буриња за складирање.Совршен за дом, канцеларија, плакар, спални соби, бањи, провизии, биро, колеџ ученичкиот дом, и повеќе мулти-функционални.Пребарување B07 H2 BCS79 да видите повеќе на нашите производи.Карактеристики - Drawstring заклучување држи нечистотија надвор и внатрешните елементи на чиста и сува.- Големи димензии, одличен за организирање на кујна, дневна соба, купатило, плакари и playroom.- Тоа стои на свои и може да се здипли кога не е во употреба.- Памук, лен ткаенини, тоа е еко-пријателски и многу здрав.- Хуманизирано отстранлив лого дизајн на предната страна, лесно да се средиме стоки.Перење Совети - Ги чисти само.Не користете абразивни почиста.- Не ја користете машината за перење да се исчисти торба.Package1* Перење Складирање Кошница.

Карактеристики на понудата

Слични понуди