.

.

ocijf179 домашно Милениче Мачка Играчка Џвакање Играчка Супер Меки Кадифен Кит Форма на Интерактивна Забава Милениче Снабдување - Сина

ocijf179 домашно Милениче Мачка Играчка Џвакање Играчка Супер Меки Кадифен Кит Форма на Интерактивна Забава Милениче Снабдување -

DEN 1788.00

Количина на стоки
Достапно

Усвојување на некои слатки животни форми, оваа играчка е супер меки и нема да му наштети на домашно милениче, и може да ја придружува миленичиња кога сопственикот е далеку.Домашни миленици би сакал да џвака, се извлече и да си игра со оваа играчка со помош на своите симпатична форма и тоа е издржлив за тешки chewers.Тоа е одлична за забава и забава, која ви помага да комуницирате со вашите миленици.Карактеристики : Кадифен Играчки, Слатки, Залак Отпор.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ – по приемот на производот, ве молиме проверете пакет содржина.Ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и придаваат големо значење за клиентите шопинг искуство.Ние нудиме една година гаранција услуга!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Спецификации : Усвојување на некои слатки животни форми, оваа играчка е супер меки и нема да му наштети на домашно милениче, и може да ја придружува миленичиња кога сопственикот е далеку.Домашни миленици би сакал да џвака, се извлече и да си игра со оваа играчка со помош на своите симпатична форма и тоа е издржлив за тешки chewers.Тоа е одлична за забава и забава, која ви помага да комуницирате со вашите миленици.Точка Име : Пет Играчка Материјал : Кадифен, Пердув Карактеристики : Кадифен Играчки, Слатки, Залак Отпор Димензии : 8cm x 4cm x 4cm/3.15" x 1.57" x 1.57" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Играчка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди