.

.

Деца Бебе Девојки Облека Малку постара Сестра, Кавга Ракав Врвот + Цветни Панталони + Headband 3Pcs Тимови сет

Деца Бебе Девојки Облека Малку постара Сестра, Кавга Ракав Врвот + Цветни Панталони + Headband 3Pcs Тимови сет

DEN 444.00

Количина на стоки
Достапно

Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина, симпатична бебе девојка облека, меки и удобни, брзо да се исуши и да дише.Дизајн : "малку сестра/голема сестра" писмо дизајн врвот со цветни панталони, вашето бебе девојче ќе изгледа многу привлечни и симпатична, виолетови, розови и жолти, три бои за да му дадете на вашето бебе повеќе избори.Големина : Погоден за 0-3М/3-6 M/6-9 M/9-12М младата новородено бебе девојка.Повод : Бебе девојка фотографија облека, бебе девојка доаѓа дома облека, повик), birthday (роденден на партијата, крштевки облека, и др.Најдобриот Подарок за вашата мала Принцеза, вреди да се има.Пакет се вклучени : 1*Блузи+1*Шорцеви+1*Headband.Ако имате било незадоволство со производот, ние ќе размена на тоа за вас бесплатно во рок од 30 дена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди