.

.

KGMCARE Патување лак Организаторот, Има 42 Шишиња (15ml), Двоен слој лак за Носење, Големи Преносни Капацитети за Складирање Торба за Нокти и Нокти Сет(Сива)

KGMCARE Патување лак Организаторот, Има 42 Шишиња (15ml), Двоен слој лак за Носење, Големи Преносни Капацитети за Складирање Торба

DEN 592.32

Количина на стоки
Достапно

42 ШИШИЊА-11.Дали ви се бориме со тоа што не има правилно организатор за да се спакуваат нив секој пат кога ќе излезе?.Тоа не е тешка, но се заштити лак добро.Идеален подарок за мајка, сопруга, ќерка, пријателка.Дршката на врвот : држи вашиот лак се врши рамномерно и исправени.Тоа е совршен начин да се носат полски околу за патување и семејството маникир.Мекото монтажни пена интер-слој е флексибилен и лесен за секојдневно чистење, погодно за чување на различни спецификации на шишиња, обезбеди нема триење и судир помеѓу шишиња.Тоа е совршен начин да се носат полски околу за патување и семејството маникир.Секој лак има индивидуален слот за да се задржи, бидете сигурни дека нема искривени или несреќа помеѓу шишиња. 30 ШИШИЊА - 8" x 6.Двојно се отвори патент за лесно отворање и затворање, Стилски и практични.Ентериерот мек сунѓер divider штити 42 лак шишиња, која може да се одржи шишиња удобно во мрежа, тие ќе не потресат време на патувањето.Тоа е одлично решение за вашиот лак хаос.ДВОЕН СЛОЈ ДИЗАЈН : Доаѓаат со неколку џебови и еластична бенд на првиот слој за чување помине уметност четки, cuticle секачи, датотеки, налепници, clippers, полски смена и други мали додатоци, помогне да се зацврсти на материјали и држете ги на место кога патувате.Тоа се случува да стане главен за вас!.УБАВ КВАЛИТЕТ : Употреба на тешки-должност најлон, повеќето траен еден на пазарот, отпорно на гребење за долго време се користи и засилен бода може да ви се насекаде без никакви грижи.Тоа е одлично решение за вашиот лак хаос.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : флексибилен и монтажни поместена шише divider за подобра заштита на ноктите шишиња од лизгање надвор или тресење.Мек сунѓер може да биде заштита кога предметот е во мали испакнатини, на соочи може улога како тампон.Мал лак за складирање торба заштедува простор и го задржува работи организирани, што е навистина погодна за кратко патување или за секојдневна употреба дома.Двојно се отвори патентите погодност за лесно во отворање и затворање, не грижете се за шишиња ќе попуштат или се погоди.Двоен слој дизајн : на врвот постојат неколку џебови и еластична бендови за чување помине уметност четки, cuticle секачи, датотеки, налепници, clippers, полски смена и други мали додатоци.Голем преграда на дното со отстранлив пена држи до 42 шишиња од 15ml (0.Голем преграда на дното со отстранлив пена држи до 30 шишиња од 15 ml (0.Двоен слој дизајн за носење држи лак и нокти алатки во добра состојба.СВЕТЛИНА КУТИЈА СО ГОЛЕМИ COMPACITY : 11.Двоен слој дизајн : прави лак и се однесуваат алатки се подредени и организирани уредно.Дали секогаш катастрофа со лак расфрлани на маса?.Голем преграда на дното со отстранлив пена држи до 42 шишиња од 15 ml (0.Компактен и лесен, да патуваат со тоа, тоа е совршен за ставање во вашиот багаж за надворешна употреба.Професионален Туристички лак за складирање, погодно да се врши, исто така многу погодни за семејството складирање.Идеален подарок за мајка, сопруга, ќерка, пријателка.Двојно се отвори патент за лесно отворање и затворање, Стилски и практични.9", Има 42 шишиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди