.

.

АМЕРИКАНСКАТА Армија Ветеран - Domed Нарачана Персоналните Тесен (Тенки) Врвот 4 Дупка Метал Автомобил Табличка Рамка со Слободни капи - Злато Рамка

АМЕРИКАНСКАТА Армија Ветеран - Domed Нарачана Персоналните Тесен (Тенки) Врвот 4 Дупка Метал Автомобил Табличка Рамка со Слободни

DEN 357.36

Количина на стоки
Достапно

Нашите најдобри-продажба на Тенки Топ 4-дупка Метал Автомобил табличка рамка со Domed Дизајн (уметнички дела).Достапни во Хром, Црна или Злато.Доаѓа со Бесплатни сет на Капи.Јасно Купола над текстот област дава вашиот табличка рамка Уникатен, Луксуз и Сопствен изглед.Американската-направени времето и УВ отпорни стабилен производ, нема да исчезнат, ' рѓа или оцрни.Одговара на сите стандардна големина САД и Канада 12" x 6" регистарски таблички.Не се препорачува за употреба во следниве држави : AL, CO, ДЕ, ВО, NH, КООРДИНАТОР, НД и WY.Цената вклучува 1 лиценца плоча рамка.Нашите Domed Тенка Врвот Тесен Врвот, 4-дупка Метал (цинк) Автомобил Табличка Рамки дизајнирани специјално за клиентите, кои живеат во сад, кои не дозволуваат да се прикријат на името на државата се наоѓа во горниот дел од вашата држава издава лиценца плоча.Дело е отпечатена со користење единствена водечка технологија со нашата специјална опрема на УВ стабилни и отпорни на временските отворено одделение и винил.Јасно полиуретан Не-Yellowing Doming смола применува на текст област дава вашиот рамка Дополнителен слој на заштита, како и Богатите и Софистициран изглед.Овие табличка рамки се големи, многу издржливи и нема да исчезнат, ' рѓа или оцрни.Рамки собере сите стандардна големина САД и Канада 12" x 6" регистарски таблички и може да се користи за предниот или задниот дел од возилото.Секоја рамка има 4 дупки и 2. обезбедување на јазичиња на задната страна од тоа што ви овозможува да го инсталирате вашиот рамка со 2 или со 4 завртки без било каква загриженост и дефинитивно ќе го задржи вашето табличка во место и да престане тоа од rattling.Најдобрите за следните држави : AK, а до ш, AR, CA , КТ, FL, GA, ЗДРАВО, ID, ИЛ, ВС , KS, КЕНТАКИ, ЛА, МЕНЕ, д-р, М-р, МВР, MN, MS, MO, МТ, NE, NV, њу џерси, NM, NY, О, ДОБРО, ИЛИ, ПА, RI, SC, SD, TN, TX, UT, VT, VA, WA, WV и WI.Не се препорачува за употреба во следниве држави : AL, CO, ДЕ, ВО, NH, КООРДИНАТОР, НД и WY - членки кои не дозволуваат да се прикријат на името на државата се наоѓа на долниот дел на табличка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди