.

.

Близнак Бебе Шетач, Можат да Седат и да легнете Монтажни Малиот Автомобил, Еден Раце Виткање Екстра Складирање Преносни Колички Шетач Pram (Боја : Yaka Боја)

Близнак Бебе Шетач, Можат да Седат и да легнете Монтажни Малиот Автомобил, Еден Раце Виткање Екстра Складирање Преносни Колички Шетач

DEN 11419.92

Количина на стоки
Достапно

Колички не само што обезбеди погодности за возрасни да оди надвор, но, исто така, да обезбеди стабилен простор за бебиња.На широко поле на гледање им помага на бебињата искуство на сите круг на гледање на различни работи и да ја задржите својата љубопитност.Навистина висок релјеф, далеку од автомобил издувни гасови и земјата прашина, бебето и мајката може да бидат сигурни.На реверзибилна шетач седиштето може да се соочат родителите или на светот.Бебето седиште е погоден за растот на бебето и може да се претвори во вистински шетач, во лулката на владата, така што ќе може да оди удобно со бебето.Една рака складирање, една рака отворање, една рака количка виткање за практично складирање и транспорт.Двоен амортизер, изградена-во шок апсорбер извори предниот и задниот дел.Голем складирање кошница е погодно за дневни патувања.Со шетач, вие не само што може да се земе вашето бебе, но, исто така, остави одврзани раце да се земе вашиот брат/сестра надвор да играат заедно.Име на производ : бебе carriage Size : 14.1"*25.9"*38.5"Главната рамка материјал : алуминиум цевка fittings Pipe фитинг процес : боја process Handle материјал : сунѓерот cover Handrail материјал : сунѓерот cover Ceiling двојно-layer платно : лен крпа + дожд cloth Suitable возраст : 0-5 години old Please забелешка : големината се мери со рака, 1-3 cm, тоа е нормално.Во однос на хроматските аберации, се должи на екранот, светлина, снимање агол, итн., хроматска аберација е нормално.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.ви благодариме.Вршење на шетач може да се ослободи вашиот замор, и не треба да се одржи детето цело време, така што е погодно да направите други работи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди