.

.

Moontie Куче Ограда Прозорец, Акрилик Јасно Купола Меур Прозорец за Кучиња Милениче Прозорец Ограда, 12.38 Дијаметар Јасен Преглед Купола Милениче Ѕиркаат Прозорец XL Го?

Moontie Куче Ограда Прозорец, Акрилик Јасно Купола Меур Прозорец за Кучиња Милениче Прозорец Ограда, 12.38 Дијаметар Јасен Преглед

DEN 921.36

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Транспарентни и јасни : Куче Bubbles Made на висок квалитет и транспарентен акрилик материјал, издржлив и влијание-отпорни, не е лесно да се добие жолта.Домашно милениче ѕиркаат прозорец може да се користи како игралиште меур прозорец.Ублажување на анксиозноста : мачка прозорец на седиштето на Оваа транспарентен прозорец им овозможи на вашето куче извор на надворешен звук, да ги исполнуваат нивната љубопитност, кои може да се олесни нивната вознемиреност и манија, намалување на лае и анксиозност, минимизирање на ризиците поврзани со избега обиди.Совршена големина : Тежина : 31.5*31.5*12.5 cm/12.38*12.38*4.91 во, погоден за dos од сите големини.Дали вашиот ограда е направен од дрво или винил, оваа ограда меур кученце прозорецот е совршено се вклопуваат; Нема потреба да се грижите за возбуден doggies џвакање дупки преку вашиот ограда повеќе да се погледне надвор.Куче Меурчиња : завртки и навртки и сите потребни хардвер се вклучени, што е погодно за вашите да го инсталирате на оградата.Овозможи оваа куќи ограда прозорец да ги споделите вашето домашно милениче се види верверички, автомобили, и луѓето; Милениче купола прозорецот е совршен за допуштајќи вашите кучиња се чувствуваат како астронаутите истражување на светот.Широк апликации : Куче Ограда Меур Покрај за куче ограда, тоа исто така може да се користи за деца playhouses, kennels, дрво, куќи, па дури и возила!Може да се примени за да затворен простор dividers, дневни центри, покривот куполи, декорација, итн.Спецификации : Тип : Ограда Window Color : Transparent Material : Acrylic Quantity : 1 pc Size : 31.5*31.5*12.5 cm/12.38*12.38*4.91 in Weight : 550g/19.40 оз Пакети : 1* Ограда Window1* фитинзи за Инсталација на пакувањето .

Карактеристики на понудата

Слични понуди