.

.

yanbirdfx Мачка Лицето Милениче Сад Анти Лизна Солидна Боја Куче Куче Маче Храна, Вода Фидер Сина

yanbirdfx Мачка Лицето Милениче Сад Анти Лизна Солидна Боја Куче Куче Маче Храна, Вода Фидер Сина

DEN 1476.00

Количина на стоки
Достапно

Полна боја стил, анти лизна дизајн, едноставен и лесен за употреба.Симпатична мачка лицето дизајн, да подготви домашно милениче внимание брзо.Може да се користи за складирање на вода или храна.Карактеристики : Мачка Лицето Дизајн, Полна Боја, Храна Држачот.Големина : Горниот Дијаметар : 13cm/5.12", Дното Дијаметар : 15cm/5.91", Висина : 5cm/1.97" (Прибл.).Спецификации : Солидна боја стил, анти лизна дизајн, едноставен и лесен за употреба.Симпатична мачка лицето дизајн, да подготви домашно милениче внимание брзо.Може да се користи за складирање на вода или храна.Тип : Пет Сад Материјал : Пластични Карактеристики : Мачка Лицето Дизајн, полна Боја, Храна Носителот Големина : Горниот Дијаметар : 13cm/5.12", Дното Дијаметар : 15cm/5.91", Висина : 5cm/1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на понудата

Слични понуди