.

.

ERGOU Отпад Бин Голем Капацитет Круг Ѓубре Може да 6L Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Статистика, дневни Соби, Спални соби

ERGOU Отпад Бин Голем Капацитет Круг Ѓубре Може да 6L Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Статистика, дневни Соби, Спални соби

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 17×26×21cm,Боја : Цвеќе 1,Материјал : Железо Кожа.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање области, но стилски доволно да се направи оркестарот изјава кога се чуваат во обична глетка; Tucks уредно под маса, маса, веднаш до тоалет, пиедестал потоне и покрај суета, од страна на кревет или било кој друг простор во вашиот дом.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување на резолуцијата да се погледне која било соба во дом или во канцеларија; Користите како отпад receptacle или како декоративни носителот на списанија, книги или други предмети за домаќинството; Оваа модерна декоративни сад е совршен за поголем cubby мебел единици.ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers; се Користи како декоративни кошница и да додадете дополнителни складирање на entryway, сала плакарот, спална соба, дневна соба, den, бања, деца playroom. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме најдобрите продажба-по вас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди