.

.

50pcs медицински Сестри Налепници за медицинска Сестра Агли Херои, Водоотпорен Винил медицинска Сестра Decals Налепница за Вода во Шишиња, Лаптоп, Телефон Случаи, Работ?

50pcs медицински Сестри Налепници за медицинска Сестра Агли Херои, Водоотпорен Винил медицинска Сестра Decals Налепница за Вода во

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа медицинска сестра налепници пакет содржи 50pcs трендовски водоотпорен налепници поврзани со сестри.Без дупликати.Дизајни за поддршка на сите медицински сестри херои и Меѓународни медицински Сестри Ден.Секоја медицинска сестра налепница има една симпатична форма и живописни бои.Совршен подарок налепници за медицински сестри и соработници.Секоја вода во шишиња, налепници биле поединечно пре-сече во добра големина за вашата лесна употреба.Вие само треба пилинг на грб филм исклучување и држи ги насекаде со вашата имагинација.И нема остатоци или дамки на површината кога ќе ја отстраните симпатична налепници.Овие лаптоп налепници се направени од издржлив винил материјал со гланц.High-definition печатење, Водоотпорен, Времето отпорни и Одлично се самолепливи.Добиете овој естетски налепници пакет и да го декорирате вашиот компјутер работно место, шишиња со вода, лаптоп, компјутер, телефон случај, скејтборд, автомобил, гитара, куфер, багаж, кафе кригла, прозорец, ѕид, велосипед, фрижидер, лаптоп и сл. 50pcs медицинска Сестра Налепници за поддршка на Nurses Size : 1.6~2.5 инчи.Количина : 50 компјутери/пакет.Материјал : Висок квалитет Vinyl Waterproof, трајни и сонцето protection Suitable за мазна површина, НЕ за груба површина, матирано површина, мрежа површината.Лесен за користење : Чистење на површината; пилинг на грб филм надвор, а потоа се држи мали налепница на површината.Ако не е правилно вметнат, можете да ја раскинам и да го направат тоа повторно.Ние секогаш сме обезбедување на висок квалитет по продажба на услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми околу нашите Сестри Налепници пак во било кое време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди