.

.

Protectiv Тешко abs Компатибилен за HuaweiP40 proPlus Опфаќа случај Жена Има Летање Птица Цвет

Protectiv Тешко abs Компатибилен за HuaweiP40 proPlus Опфаќа случај Жена Има Летање Птица Цвет

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Тоа е Generice.Овој Случај Е Protectiv тешко abs компатибилен за Huawei P40 pro Plus опфаќа случај Жена.Овој случај нуди голема заштита и се издвојува поради многу тенок дизајн.Материјал : Голем Класичен КОМПЈУТЕР.Protectiv тешко abs компатибилен за Huawei P40 pro Plus опфаќа случај Жена има Летање Птица Цвет.Protectiv тешко abs компатибилен за Huawei P40 pro Plus опфаќа случај Жена има Летање Птица Flowermade со ABS.Ако ви треба custome desgin со твоите цел слика, ве молиме следете чекор како што е подолу : 1. Изберете слика не помалку од 800*800 и испратите до нас.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. За да ја добиете вашата degin, можете да платите на.Било каков проблем, ни e-mail.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди