.

.

120Pcs Љубов Занает Хартија Запечатување Налепници Свадба Фаворизира Писмо Подарок Labels Креативни и Корисни

120Pcs Љубов Занает Хартија Запечатување Налепници Свадба Фаворизира Писмо Подарок Labels Креативни и Корисни

DEN 80.64

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : рачно изработени Со ЉУБОВ Писмо за Печатење, самолепливи, Запечатување Налепници.Симпатична занает хартија налепница етикети за запечатување виолончело cellophane кеси, cupcake кутии.Можете да ги користите за декорација на вашиот DIY слатки, торта се појавува, cookie кеси или подарок кутии.Дијаметар на Секој Налепница : 3.8 cm/1.38 (Прибл.).Материјал : Кафена Хартија.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Рачно изработени Со ЉУБОВ Писмо за Печатење, самолепливи, Запечатување Stickers Service : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди