.

.

Uva Ursi Течен Екстракт од Органски Uva Ursi (Arctostaphylos Uva-Ursi) Тинктура 2x2 оз

Uva Ursi Течен Екстракт од Органски Uva Ursi (Arctostaphylos Uva-Ursi) Тинктура 2x2 оз

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Uva ursi тинктура содржи САМО природни состојки!.Висок Квалитет Uva ursi течен екстракт - сурова екстракт од првиот екстракција!Ние внимателно се произведуваат нашите екстракти според прецизни стандарди, каде што секоја билка е добиено според различната карактеристика на секоја фабрика!.Супер концентриран Uva ursi екстракт : сува материјал / menstruum сооднос 1 : 3!.Ние строго да се користат само органски или етнички извори диви собрани материјали, органски алкохол, зеленчук глицерин и кристално бистра вода!Навистина НАЈДОБРО Uva ursi екстракт на пазарот!Направени со љубов за цвеќе и почит за Природата!.Uva ursi (Arctostaphylos uva-ursi), со имиња за овој вид вклучувајќи Kinnikinnick и Pinemat manzanita, еден од неколку различни видови наведени како Bearberry.

Карактеристики на понудата

Слични понуди