.

.

На Цртичка Видео камера за видео професионални 2.7 Full HD 1080P Автомобил DVR HDMI Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-Сензор автомобил возило камера за видео рекордерот ?

На Цртичка Видео камера за видео професионални 2.7 Full HD 1080P Автомобил DVR HDMI Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-Сензор

DEN 1509.60

Количина на стоки
Достапно

Агол на објективот : 140 степени Дисплеј : 2.7 инчен TFT LCD Видео резолуција : 1080 FHD/1080 P/720 P/WVGA/VGA/QVGA Видео формат : Motion JPEG Видео излез : HDMI & AV-ИЗЛЕЗ & USB Слика резолуција : max 12 M Слика формат : JPEG Аудио : вграден микрофон / звучници Фрекфенција : 50/60 Hz ТВ режим : NTSC / PAL ТФ-картичка : до 32 G.Големина на : 18 * 13.5 * 8.5 cm / 7.0 * 5.3 * 3.3 во Боја : црна.Јазик : англиски/Јапонски/руски/Традиционален Кинески/Поедноставен Кинески/француски/шпански/германски/италијански G-сензор : да Motion detection : да Авто-исклучување : да Интерфејс : 1 * USB порт, 1 * HDMI порт, 1 * AV-OUT приклучок, 1 * ТФ-картичка порта Текст : 5 V, 1 A Батерија : 300m Ah литиум батерија DVR големина на : 8.7 * 4.7 * 3.6 cm / 3.4 * 1.8 * 1.4 во DVR тежина : 54g / 1.9 оз.Пакување листа : 1 * Автомобил DVR 1 * Автомобил полнач 1 * Вшмукување планината 1 * USB кабелот 1 * прирачник за Корисникот.Снимање на видео, движење откривање, фотографирањето, репродукција и преглед, итн. 1080 P full high definition. 2.7 инчен висока резолуција TFT LCD, може да се види додека снимањето. 140 степени А+ одделение висока резолуција широк агол леќа.На Цртичка Видео камера за видео професионални 2.7" Full HD 1080 P Автомобил DVR HDMI Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-Сензор автомобил возило камера за видео рекордерот Нови#w392.

Карактеристики на понудата

Слични понуди